Pomysł na własny biznes – seks telefon
Biznes i finanse

Pomysł na własny biznes – seks telefon

Wiele ludzi pragnie pracować na swoim. Założyć własny biznes i przestać pracować dla kogoś. Założenie własnej działalności gospodarczej wielu osobom jawi się jako jedna z najlepszych rzeczy, które można robić w swoim życiu zawodowym. Nie wszyscy są stworzeni do pracy na etacie. Niektórzy sami sobie chcą być sterem, żeglarzem i okrętem. Sami być za wszystko odpowiedzialni – za rozkręcenie biznesu i pilnowanie go, za właściwe rozreklamowanie go i szereg tych wszystkich dość czasochłonnych, pracochłonnych czynności, które jednak muszą być wykonane, jeżeli biznes ma prosperować. Dlatego do prowadzenia własnego biznesu nadają się tylko nieliczni.

W końcu trzeba być człowiekiem o żelaznej sile woli, zdecydowanym, zmotywowanym i energicznym. Wiele osób myśli o założeniu własnego biznesu. Część z tych ludzi w końcu decyduje się wyjść poza sferę marzeń i zacząć realizować swoje plany. Jednak dopiero jednostki spośród wszystkich, którzy spróbują, odniesie jakikolwiek sukces. W końcu statystyka jest nieubłagana – mówi się, że najwięcej biznesów upada po roku, maksymalnie dwóch latach działalności. A to przecież nie bierze się znikąd. Dlatego do prowadzenia własnego biznesu trzeba się przygotować. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – żeby właśnie nie okazało się, że wymarzony biznes nie trafia w pewną niszę i nie spełnia zapotrzebowań konsumentów.

A może tak seks-telefon?

Niektórym osobom pomysł z seks-telefonem może wydawać się bardzo absurdalny. W końcu w XXI wieku, w dobie wszechobecnego Internetu oraz rozkwitu branży filmów erotycznych, które są dostępne nawet za darmo i bez większych problemów, czy seks-telefon, coś, co rozkwit przeżywało w Polsce szczególnie w latach 90. ubiegłego wieku, ma jeszcze rację bytu? Oczywiście, że ma! W końcu seks to coś więcej niż szukanie podniet i realizacje fantazji erotycznych.

To też obecność drugiej osoby. Żaden film nie da człowiekowi tego, co może dać drugi człowiek – nawet jeżeli tylko na linii telefonicznej. Dlatego bez najmniejszych problemów można sobie wyobrazić, że seks-telefon w dzisiejszych czasach wpasowuje się w jakąś niszę. Niszę, którą bardzo warto jest zagospodarować.

Zagospodarowanie tej niszy wcale nie jest też znowu takie trudne czy wymagające mnóstwa funduszy, jakby się to mogło wydawać na pierwszy rzut oka. W końcu najważniejsze jest założenie specjalnej, dedykowanej pod seks-telefon linii telefonicznej. Już na tym etapie trzeba też ustalić koszt połączenia za minutę, bo numery lin specjalnych definiują koszt połączenia, który może wynosić od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych za minutę. Dobry przykład biznesu seks-telefonicznego możemy zobaczyć na stronie seks-telefon.com

Choć oczywiście, jeżeli chodzi o seks-telefon – nie można przesadzić z ceną. Przecież chodzi o to, by utrzymać użytkownika na linii jak najdłużej. Inną sprawą, o którą trzeba zadbać jest kwestia odpowiedniej reklamy. W dzisiejszych czasach bez reklamy żaden biznes nie ma prawa przetrwać na rynku dłużej niż kilka miesięcy. Tyczy się to zwłaszcza rzeczy tak niestandardowych i skierowanych do konkretnej grupy docelowej, jak właśnie seks-telefon

Post Comment