W jaki sposób uwieść kobietę w łóżku?
Rozrywka

W jaki sposób uwieść kobietę w łóżku?

Elegancki ubiór, umięśnione ciało, udana randka przy winie, w końcu lądujecie u Ciebie, bądź u niej w domu. I co dalej? Jak się zachować i jak kontynuować tą grę, którą oboje zaczęliście? Uwodzenie kobiet w łóżku jest bowiem równie ważne co poza nim. Tym bardziej, że kobiety są zmienne i często w ostatniej chwili mówią „NIE”.

Zadbaj o odpowiedni nastrój

Jeśli nawet nie planowałeś, że z dzisiejszej imprezy wrócisz do domu z panną, to warto mieć w nim przygotowany tak zwany zestaw ratunkowy. W jego skład będą wchodziły czyste ręczniki, świece, płyta z nastrojową muzyką, olejek do masażu, kadzidła i prezerwatywy. Zawsze bowiem należy być zabezpieczonym i jeśli nie chce się zostać ojcem, to lepiej mieć ograniczone zaufanie, w tej kwestii ,do kobiet.

Jeśli chcesz zrobić odpowiedni nastrój, to po kilku namiętnych pocałunkach możesz zaproponować partnerce odświeżenie się w łazience. W ten sposób zyskasz trochę czasu na to, aby też się przygotować, to jest zapalić świece oraz kadzidła, włączyć muzykę i pościelić łóżko. O tym, że jeszcze rano, przed imprezą powinieneś zmienić pościel, chyba nie musimy Ci przypominać.

Radzimy również stłumić światło, poprzez zapalenie nocnej lampki, lub skorzystanie tylko z blasku świec. Jako, że ostre żarówki z sufitowej lampy mogą popsuć nawet najbardziej intymną atmosferę. Wyłącz również telewizor, bo może okazać się, że dziewczyna będzie wolała obejrzeć nocny program w MTV, aniżeli uprawiać z Tobą dziki i namiętny sex.

Więcej na temat uwodzenia możesz przeczytać na stronie uwodzenie.org. Praktyczne porady dla każdego faceta.

http://www.uwodzenie.org/

Pamiętaj o grze wstępnej

Cóż, wiemy, że czasem namiętność jest tak silna, że żadne z Was nie może się powstrzymać i ledwo zamkniecie drzwi, już oboje przeżywacie orgazm, ale nie na tym polega uwodzenie, a przecież o nim tu mowa.

Kobiety bardzo dużą uwagę poświęcają grze wstępnej. Pozwala im ona się seksualnie rozbudzić, jak również nawiązać emocjonalną i psychiczną więź z nowo-poznanym partnerem. Długie i namiętne pieszczoty oraz delikatne pocałunki z pewnością sprawią, że po kilkudziesięciu minutach będzie błagała o stosunek.

Jako grę wstępną możecie potraktować również wspólny prysznic, którego uzupełnieniem będzie dziki sex od tyłu przed łazienkowym lustrem.

Podczas gry wstępnej wielką rolę pełni delikatność mężczyzny. Kobiety często wyznają, że wybierają sex z drugą dziewczyną właśnie ze względu na to, że są one delikatniejsze i bardziej skupiają się na strefach erogennych. Warto zatem pomyśleć i o tym. Najbardziej erogenne strefy kobiet to uszy, szyja, piersi, brzuch oraz łechtaczka. Pieszcząc je sprawisz, że żadna Pani nie odmówi Ci w ostatniej chwili.

Spełniaj fantazje erotyczne

 Wiadome jest, że każda kobieta lubi inny dotyk, inne pieszczoty oraz inne pozycje. Każda ma też inne fantazje erotyczne. Dlatego podczas gry wstępnej warto zapytać dziewczynę czy jest jej dobrze i w jaki sposób ją pieścić, aby sprawić jej jeszcze większą przyjemność. Przyjemną odmianą będzie również zaproponowanie zabawy we wzajemne spełnianie własnych fantazji seksualnych. Byś może Twoja partnerka oczekuje bowiem, że będziesz dominował nad nią a być może chce być traktowana jak księżniczka.

Post Comment